Bakımlı bir bayan deyince akla ilk önce saçlar, giyim ve makyaj gibi unsurlar gelse de bence bir bayanın tırnakları kendi güzelliği ve bakımının ayrılmaz bir parçasıdır!

Son yıllarda hayatımıza giren ‘Nail Art’ kavramı ile, birçok bayanın minicik tırnaklar üzerinde şaheserler yarattığına tanık olduk..

Ben de kendimce o kadar değişik  şekiller uygulayamasam da zaman zaman ilginç tırnak dekorasyonları yapmayı seviyorum.. Özellikle bir ya da iki tırnağımı diğer tırnaklarımdan farklı ama onlarla uyumlu bir tonda ya da simli oje ile boyama taktiğini çok kullanıyorum.

Bu Sevgililer Gününde ise; tırnaklarına düşkün bayanlar için özel aşk temalı tırnak dekorasyonlarını araştırdım ve benim gibi sizlerin de ilham alması için en beğendiklerimi sizinle paylaşıyorum…  İstediğiniz renkleri uygulamakta tabii ki özgürsünüz ama konu sevgilier günü olduğu için oje seçiminizde kırmızı, bordo, pembe tonlarından yararlanmanızı öneririm. Bu renkleri kullanırken siyah, beyaz gibi ana renkler ile ya da daha göz alıcı olmasını istiyorsanız altın, gümüş ya da rose renkte simli ojeler ile detaylandırmayı unutmayın!

Ben bu manikürlere bayıldım ve mutlaka bu sevgililer gününde denemek üzere bazılarını gözüme kestirdim bile.. 🙂 Umarım sizler de beğenirsiniz…

**Resmin üzerine tıklayarak slideshowdaki diğer resimlere hızlıca geçebilirsiniz.

 

Sevgililer gününün konseptine uygun hem uygun fiyatlı, hem de çok güzel oje alternatiflerini Flormar’dan sizler için seçtim!

flormar-glitter-gold-rush

Picture 1 of 10

flormar glitter gold rush

 

 

2 comments on “Sevgililer Günü Manikür Önerileri”

Leave a Reply

Your email address will not be published.